אזורי שירות

מפת אזורי שירותאזורי שירות ופעילות:

  • אזור ירושלים והסביבה (אזור פעילות ראשי,  עד 25 דקות בבית הלקוח)
  • אזור מעלה אדומים והסביבה
  • אזור בית שמש והסביבה
  • אזור גבעת זאב והסביבה
  • אזור מבשרת ציון והסביבה
  • אזור מודיעין והסביבה


הצג את אזורי שירות של אינסטלטור בירושלים 053-4302304 במפה גדולה יותר

אנחנו זמינים 24 שעות ביממה בכל אזורי השירות שלנו ונגיב לכל קריאה בזמן הקצר ביותר!

המשימה שלנו היא לתת מענה לכל תקלות ועבודות האינסטלציה שלכם באזור ירושלים והסביבה, שיפוצים של חדרי אמבטיה ומקלחונים, פתיחת סתימות באזור ירושלים וגם באזורי השירות הנוספים שלנו כגון אזור בית שמש ומודיעין. הצוותים שלנו זמינים באזור ירושלים והסביבה 24/7 מחכים לקריאות שלכם, בכל תקלה או בעיית אינסטלציה, או כל עבודת צנרת וביוב אל תהססו, אם יש לכם בעיה באחד מאזורי השירות שלנו אתם מוזמנים להתקשר ולקבל הצעת מחיר בטלפון בחינם!.

עד 25 דקות בבית הלקוח!

אנחנו מתחייבים להגיב לכל קריאה ולהגיע לבית הלקוח עד 25 דקות מרגע קבלת הקריאה באזור השירות והפעילות הראשי שלנו – ירושלים והסביבה, ועד 60 דקות באזורי השירות והפעילות המשניים שלנו כגון מעלה אדומים וגבעת זאב. התקשרו עכשיו 053-4302304 ואנחנו מתחייבים להגיע לביתכם עד 25 דקות מרגע קבלת השיחה ולפתור את בעיית האינסטלציה שלכם במקצועיות ובמהירות.

מדוע חשוב להזמין אינסטלטור מקומי מאזורכם?

אינסטלטור ירושלמי בראש ובראשונה יגיע אליכם במהירות הגבוהה ביותר וייתן מענה לקריאות חירום, כגון סתימות והצפות, בזמן הקצר ביותר,  יהיה לכם יותר קל לשמור איתו על קשר לפני ואחרי השירות, לרוב אינסטלטורים מחוץ לעיר מאשרים הגעה ולבסוף מבטלים או שפשוט לא מגיעים מטעמי מרחק ועומס. אינסטלטור ירושלמי לעולם לא יבטל הזמנה ותמיד יגיע בזמן שנקבע. כמו כן אינסטלטור בירושלים מכיר טוב יותר את האזור, הספקים המקומיים, ייתמצא יותר טוב באזורכם ובסביבה ובכך יחסוך לכם זמן יקר וכסף!.

במידה ואתם צריכים אינסטלטור מחוץ לאזורי השירות שלנו, לדוגמא בתל אביב (אינסטלטור בתל אביב) או באזור הצפון או באזור הדרום, אנחנו נשמח להפנות אתכם לקולגות שלנו באזור מגוריכם.