לקוחות ממליצים

לקוחות ממליציםכאן תוכלו למצוא המלצות מלקוחותינו, כל ההמלצות הן מלקוחות אשר ביצענו עבורם עבודת אינסטלציה, תיקון תקלה או אשר קיבלו מאיתנו שירותי חירום ובחרו להיות לקוחות ממליצים באתר. השמות המלאים שמורים אצלנו וניתן לקבל את פרטי הממליץ לפי דרישה ובתנאי שהלקוח אישר זאת. אנחנו מתגאים בשביעות רצונם של לקוחותינו ובשלל ההמלצות שלהם, מבחינתנו לקוח מרוצה הוא ערך עליון ונעשה הכל על מנת להשיג זאת, בנוסף אנחנו מאמינים שעבודה מקצועית, מהירה ובמחיר הוגן תוביל תמיד לעוד לקוח מרוצה!

המלצות ותודות מלקוחותינו

אחרי שהיו אצלנו שני אינסטלטורים שלא פתרו את הנזילה בניאגרה, דוד חיון הגיע, פירק את כל החלקים והזמין את החלק הבעייתי ישירות מהיצרן (ניאגרה סמויה של סניט), אחרי שהמשלוח הגיע הם הרכיבו הכל, הסבירו באדיבות ובסבלנות על כל שלבי העבודה והתקשרו למחרת לשאול אם הכל תקין. ממליצה בחום ובאהבה.

יונה ו.לא וויתרו עד שפתרו את הבעיהחיל האוויר, פסגת זאב, ירושלים

החברה שלחה שני אינסטלטורים מקצועיים בחמישי בערב, באמצע הסרוויס הכי עמוס שלנו, הם פתחו סתימה בקו הראשי של המסעדה בתוך 10 דקות!, בזכותם המטבח חזר לעבוד במהירות והלקוחות במסעדה לא הרגישו כלום.

מסעדת ר.הצילו את המצב באמצע הסרוויס!החבצלת, ירושלים

תודה על הטיפול המהיר והמקצועי, סתימה שניסיתי לפתוח בכוחות עצמי במשך 3 שעות עד שהצוות הגיע ופתח אותה ב 5 דקות!, בנוסף קיבלנו אחריות על העבודה ויכולתי לצאת למילואים בשקט.

בני ב.תודה על הטיפול המהירבית הכרם, ירושלים

תיקנו פיצוץ בצינור הראשי של הבניין בשבת בבוקר, כשאף אינסטלטור בירושלים לא רצה לטפל בבעיה, הצוות הגיע תוך 20 דקות ותיקן את הפיצוץ בזריזות וביעילות!

וועד הבית נ.מענה חירום בשבתקטמון, ירושלים

צוות מקצועי מבית ש.ת אינסטלציה הגיע ביום שישי, ממש לפני כניסת השבת והחליף שני מנגנונים של ניאגרות דולפות, במהירות, מקצועיות ובמחיר הכי זול שמצאנו. ממליצים בחום!

משפחת ז.שירות מהיר ומקצועירמות, ירושלים