פיצוצי צנרת

פיצוצי צנרתפיצוץ בצנרת מהקומה למעלהנכון, יש פעולות רבות שניתן לבצע באופן פרטי כאשר מתגלה כתם של רטיבות על הקיר כתוצאה מנזילת מים או פיצוץ בצנרת. ידוע כי רטיבות, נבגים, עובש ושאר תחלואות ממשפחה זו אינן מומלצות לבריאות באופן חד משמעי, במיוחד לא בקרב ילדים. פתרונות קוסמטיים בלבד אינם מספיקים. אותה רטיבות מקורה בצנרת מתכת פגועה וישנה החייבת לקבל מענה מהיר וממוקד, אחרת היא עלולה ליצור נזקים בלתי הפיכים בשל חלחול המים בקירות ולעלות בתשלומי מים מופקעים.

תיקון פיצוצי צנרת והחלפה של צנרת מתכת

צנרת רקובה העשויה מתכת משפיעה על איכות חייהם של בני הבית במישורים רבים. טעם המים נפגם, איכות המים ירודה בצורה משמעותית ואינה מומלצת, עלות התשלומים גבוהה בשל נזילות המים ולחץ המים נמוך ואינו מספק. המים המחלחלים פוגעים בחסינות הקירות ועלולים להגיע למערכת החשמל, נזילות מתחת למרצפות עלולות לגרום לשקיעתן ועוד. לכל אלה קיים פתרון מקצועי וממוקד.

אינסטלטור בירושלים המבצע איתור דליפות ונזילות על ידי מצלמות תרמיות ייעודיות יכול לאתר את הפיצוץ בצנרת ללא חפירה מיותרת או שבירת קירות שלא לצורך. המצלמה מאתרת את הפיצוץ ואת כיווני הזרימה של המים, ולכן מאפשרת החלפת צנרת במקומות הנדרשים ללא פגיעה במבנה הבית שלא לצורך, במהירות וביעילות.

פיצוץ בצינור מתכת ישןצנרת פלסטיק PEX

-לחץ כאן לקבלת מידע נוסף אודות PEX (בשפה האנגלית)

כאמור, צנרת מתכת אינה מומלצת לשימוש למרות שמרבית הבתים הישנים בארץ "מתהדרים" בה. תיקונים של פיצוצי צנרת מתבצעים על ידי אינסטלטור בירושלים בצורה מקצועית כאשר האלטרנטיבה של צנרת המתכת היא צנרת פלסטיק איכותית ועמידה למשך שנים, בניגוד לצנרת מתכת, צנרת פלסטיק ניתנת להשחלה, וכך בעתיד במקרה של תקלה ניתן להחליף את כל המערכת מבלי לשבור קירות או לפתוח ריצוף!

צנרת פקס PEX חדשהבמקרים בהם בתים ישנים ואותנטיים מוצאים למכירה עולה האפשרות הסבירה כי המבנה לא היה מתוחזק כיאה במשך השנים. הפתרון האידאלי ביותר הוא זימון אינסטלטור מקצועי המסוגל לבצע בדיקה של צנרת המתכת באמצעות שימוש במצלמה תרמית (לפרטים נוספים לחץ כאן), ולספק דוח מפורט לגבי מצבה של הצנרת תוך מתן המלצות לטיפול.

חשוב לציין כי דוח מפורט זה מספק אישור מול חברות הביטוח וקביל גם מול המערכת המשפטית בארץ. ניתן להחליף כל צנרת מתכת רקובה בצנרת פלסטיק עמידה מתאימה, כולל צנרת חיצונית ופנימית לכל מערכת המים והביוב.