שיפוץ חדרי אמבטיה

ארגז כלים - שיפוץתודו שמדובר בהגשמת חלום. כמה זמן אתם כבר מתכננים את השיפוץ הזה? אם הגיע הרגע לביצוע שיפוץ חדרי אמבטיה בביתכם, כנראה והגיע הרגע לפתוח פנקס ולרשום כמה עצות שאתם פשוט חייבים לדעת לפני הכניסה לעסק הזה.

תכנון נכון חוסך בעלויות

עוד לפני שאיזו מרצפת בחדר האמבטיה שלכם תפורק, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך. על פי רוב הוא ישמח לבצע זאת ללא עלות כחלק מהשירות. מדובר על מערכת אינסטלציה, על צינורות שחייבים בתו תקן, בידע לגבי בנייה ולא פחות חשוב: ידע לגבי הריסה. אתם לא אמורים לשלוט בחומר, אבל אתם כן אמורים לסמוך על אותו אינסטלטור בירושלים (לצפייה במפת אזורי השירות שלנו לחץ כאן) שילווה אתכם בשיפוץ.

התכנון הראשוני, כלומר תכנית הפעולה של שיפוץ חדרי אמבטיה, מסייעת להגדיר את מסגרת הפרויקט בזמן ובעלות, מעלה את הצרכים של בני הבית ומאפשרת בניית חדר אמבטיה חדש ומתאים. איש מקצוע בעל ניסיון יכין עבורכם תכנית שיפוץ בעלת מפרט של חומרי בנייה ואביזרים, כולל עלויות. כך לא ייווצר מצב של רכישות מאוחרות ובלתי מתוכננות בעת השיפוץ, הוי אומר: חיסכון בכסף.

עיצוב מחדש ושיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדרי אמבטיה – אל תסתפקו בפחות

חשוב שתקבעו מועד תחילת עבודה, אך גם מועד סיום, ואת התשלום תחלקו לכמה מוקדים. התשלום של הסכום הנותר יתבצע רק לאחר סיום העבודה. חשוב לבקש חשבונית, עשו לעצמכם טובה ואל תחסכו במע"מ. החשבונית היא העדות לביצוע העבודה, היא האחריות שלכם.

שיפוץ חדרי אמבטיהאם אתם חשים בנוח עם אותו אינסטלטור בירושלים (שעתיד להיות דייר קבוע בביתכם למשך תקופת השיפוץ), סימן שעשיתם בחירה נכונה. איש מקצוע מוסמך יבצע את העבודה בשקיפות מלאה ויענה על כל שאלה לגבי איכות החומר, אחריות ותו תקן, תהליך העבודה וכולי. חשוב לברר לגבי כוח עבודה נלווה. מקצועיות הפועלים אינה נושא לדיון, אחרת מה עשינו כאן?

עלות שיפוץ חדרי אמבטיה כוללת, בין היתר, את מספר נקודות המים, גודל חדר הרחצה, הריצוף (סטנדרטי או מיוחד), מיקום הדירה (קומה גבוהה ללא מעלית מייקרת את השיפוץ), סוג הצנרת (אורך ותוצרת), נקודות חשמל, סוג אסלה והאמבטיה, וכולי. זה שווה את זה, זו השקעה לטווח ארוך.