אינסטלטור בשבת – כי אנחנו לא יודעים מתי תגיע התקלה

נזילת מים, צינור שהתפוצץ או ביוב שעולה על גדותיו זה כנראה הדברים המעצבנים ביותר שיכולים לקרות לנו בבית. אבל יש דבר אחד שהוא בוודאי מעצבן ומרגיז יותר וזה שהדברים האלו קורים דווקא בשבת, דווקא ביום המנוחה ודווקא ביום היחיד שלא כולם עובדים. אינסטלטור בשבת זה בדיוק מה שאתם צריכים במידה והתקלה הפתיע אתכם ביום שאתם הכי לא מוכנים ואם בעבר הייתם סובלים כל הסופ"ש ומטפלים בבעיה רק ביום ראשון הרי שהיום אתם כבר לא צריכים לעשות זאת. יש לא מעט אנשי מקצוע שמבטיחים לכם שהם עובדים 24 שעות ביממה, עובדים בשבתות, ואפילו עובדים בחגים אבל שאתם מנסים להתקשר אליהם אין קול ואין עונה. המטרה שלכם היא למצוא איש מקצוע מקצועי ומיומן שיכול להגיע לביתכם גם בשבת בבוקר, גם בשבת בערב וגם בשבת באמצע הלילה. אף אחד לא אוהב לעבוד בשבת אבל לפעמים אין ברירה ואם אתם זקוקים לאינסטלטור באופן דחוף הוא יגיע אליכם הביתה ויחזיר את חייכם לשגרה הרצויה.

אינסטלטור בשבת – במהירות וביעילות

אחרי שמצאתם איש מקצוע שיגיע אליכם בשבת אתם רוצים שהוא יהיה גם אחראי ויסודי ושאחרי שהוא ילך הבעיה תהיה מאחוריכם. אינסטלטורים בשבת יש לא מעט, אינסטלטורים בשבת שגם יודעים בדיוק את העבודה ויסדרו לכם את התקלה בבית תוך כמה דקות זו כבר משימה מורכבת יותר. איש מקצוע מעולה יוכל לפתור לכם כל תקלה, לא משנה אם מדובר בפיצוץ בצינור, נזילה מסיבית של מים מהאסלה או מערכת ישנה שקרסה לחלוטין. כמובן שעצם העובדה שמצאתם אינסטלטור שיכול להגיע בשעות הלא קונבנציונאליות של היום זה מצוין, אבל יותר חשוב שהוא יוכל באמת לעזור לכם ולהחזיר לכם את הרוגע והשלווה כי שהבית מלא במים בגלל תקלה כזו או אחרת אנחנו פשוט לא יכולים להיות רגועים. שיש בעיה חמורה חייבים לפעול מהר, אבל יותר חשוב לעבוד יעיל ולתקן את הבעיה כך שהיא לא תחזור שוב בזמן הקרוב.

אינסטלטור בשבת – התקלה יכולה לחכות ליום ראשון?

במידה ומדובר במים בכל הבית או בביוב שעלה ומסריח את ביתכם אין שאלה בכלל- חייבים לפעול כמה שיותר מהר. חשוב לשים לב לסוג התקלה ואם מדובר למשל באסלה שבורה או הוספה של נקודת מים זה בהחלט יכול לחכות ליום ראשון ולא מומלץ לקרוא לאיש מקצוע לביתכם דווקא בשבת. אינסטלטור בשבת הוא שירות שמיועד עבור מקרי חירום, מקרים שלא ניתן להמשיך בשגרת החיים הרגילה עד שתתוקן התקלה ולכן רצוי מאוד לבחון היטב מה הבעיה. בית מוצף במים למשל זו בהחלט צרה גדולה ולא כדאי לחכות אפילו שנייה אחת מיותרת, אבל אם מדובר בתקלה שניתן לדחות את הטיפול בה עשו את הבחירה הנכונה וחכו ליום ראשון.

 

נשלח ב DIY

כתיבת תגובה