המדריך השלם לבחירת אינסטלטור מומחה

הצפות בכיור במטבח, סתימה בשירותים, מים שעולים במקלחון והצפה בכיור במקלחת, הם תמיד מקרים לא צפויים, מרגיזים וגם לפעמים קצת לא נעימים. כאשר ישנו פיצוץ בצינור מים מרכזי בבניין או ברחוב, או כאשר ישנה הצפה של מים בדרכים מרכזיות דואגות הרשויות המקומיות לקרוא לשירותי ביובית על מנת לפתוח את הסתימה, ולשאוב את הפסולת שהצטברה. כאשר קורים מקרים כאלו בבית או בדירה הפרטית שלנו, הכתובת הנכונה היא אינסטלטור מומחה לטיפול ותיקון בעיות בצנרת הביתית. ישנם אינסטלטורים רבים בשוק, אשר מציעים מגוון שירותים, מה שעשוי להפוך את הלקוח למבולבל. המאמר הבא יסייע לכם בבחירת אינסטלטור מקצועי, לגזור ולשמור.

פרמטרים לבחירת אינסטלטור מומחה

בעת בחירת אינסטלטור מומחה לצורך שיפוצים או לצורך טיפול בתקלות ישנם מספר פרמטרים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת:

*   תעודות ואישורים: בראש ובראשונה חשוב מאוד לבדוק כי האינסטלטור מחזיק בתעודה של קבלן שיפוצים, וכי הוא עבר את ההשכרה המתאימה לצורך שיפוץ או טיפול בתקלות. שוק האינסטלטורים הוא שוק פרוץ לחלוטין, וקיימים הרבה אינסטלטורים לא מנוסים ולא מקצועיים. הכשרה מתאימה מבטיחה כי בעל המקצוע ידע לטפל בתקלה כהלכה.

*   זמינות: לעיתים ישנן תקלות כמו נזילות או פיצוצים בצינורות, אשר מצריכות שירות מיידי של אינסטלטור. מומלץ שיהיה מספר של אינסטלטור אשר זמין ומוכן לקבל קריאות בכל שעות היממה.

*   המלצות: הדרך הטובה ביותר לדעת האם בעל המקצוע הוא אמין ומקצועי היא באמצעות המלצות. שירות של אינסטלטור הוא נפוץ, ולכן לא תהיה בעיה למצוא המלצות אצל מכרים וקרובי משפחה על אינסטלטור אמין ואיכותי. נוסף על כך, ניתן לקרוא המלצות וביקורות על אינסטלטורים שונים הפועלים בסביבתכם, ולבחור באיש המקצוע המתאים.

*   מחירים: אם מדובר בשיפוץ או תיקון שאינו מצריך אינסטלטור דחוף אנו ממליצים לבצע סקר שוק מעמיק, ולבחון כמה הצעות מחיר של כמה אנשי מקצוע שונים לפני שמחליטים במי לבחור. חשוב מאוד לא להתפתות להצעת המחיר הנמוכה ביותר, מאחר ולעיתים הצעת מחיר נמוכה עשויה להעיד גם על טיבה של העבודה.

*   ביטוח: לבסוף, אם אתם מבוטחים בביטוח דירה מומלץ לבחון את פרטי הביטוח, שכן לעיתים ישנה השתתפות בתשלום על תקלות אינסטלציה שונות.

היכן ניתן למצוא אינסטלטור זמין?

בעבר, כאשר היינו זקוקים לאינסטלטור מומחה, הדרך הטובה ביותר היתה לפתוח עיתון, ולחפש במודעות השונות פרסומים של אינסטלטורים. כיום, עם כניסתה של רשת האינטרנט כמעט לכל בית בישראל, החיפוש אחר אינסטלטורים זמינים הפך פשוט הרבה יותר. כל שעליכם לעשות הוא להזין את עיר המגורים שלכם באתרי האינדקסים השונים, ותוכלו לקבל רשימה של בעלי מקצוע אשר נותנים שירות בסביבה. על כל בעל מקצוע תוכלו לקרוא המלצות וביקורות שהזינו גולשים שהשתמשו בשירות, וגם תוכלו לקבל את פרטי ההתקשרות עם האינסטלטור המבוקש.

נשלח ב DIY

כתיבת תגובה