אינסטלטור מומלץ, תיקון תקלות מהיר ומקצועי

כולנו מכירים אותם כאלו אשר דוחפים את ידם לאסלה הביתית, לכיור הסתום או זוחלים מתחת לכיור על מנת לאתר מהיכן מגיעה הנזילה. אולם, למעט ״אנשי החריץ במכנסיים״ מקצוע האינסטלציה הוא מקצוע חשוב וחיוני, ובעלי מקצוע אלו מסייעים לנו לא אחת במצבי חירום שונים. מקצוע האינסטלציה קיבל קונוטציה לא זוהרת במיוחד, כי בנינו מי רוצה לחטט בכיורים של אחרים, אך למעשה זה הוא מקצוע אשר דורש ידע רב, תושיה, יחסי אנוש וחשיבה מקדימה לפני ביצוע הפעולות. אינסטלטור מומלץ הוא בעל מקצוע אשר יודע לתת מענה למגוון רחב של תקלות ובעיות בזמן קצר וביעילות.

מה הם תפקידיו השונים של האיסטלטור

אינסטלטור מומלץ הוא למעשה בעל מקצוע אשר ידע לטפל בכל אחד מענפי האינסטלציה השונים, בין אם מדובר במקרים דחופים, ובין אם מדובר בשינוי צנרת מתוכנן. הנה לכם כמה מתחומי העיסוק המרכזיים של בעל המקצוע:

*   שיפוצים: במסגרת שיפוצים של דירה ישנה או חדשה לעיתים ישנו צורך בשינוי כל מערך האינסטלציה הקיים בדירה, ובהחלפה של צנרת ישנה בחדשה ואיכותית. תפקידו של האינטסטלטור במקרה הזה הוא לתכנן את כל מעבר הצנרת בתוך הבית, תוך כדי התחשבות בצנרת הכללית של הבנין, במקרה שמדובר בדירה, והחלפה של צנרת ישנה ופגומה.

*   תיקון צנרת ביתית: פיצוצים ונזילות בצנרת הביתית או בצנרת של הבניין עשויים לקרות בכל רגע נתון. צינורות ישנים עשויים להישחק עם הזמן, האלסטיות שלהם נשחקת, ונוצרים סדקים או פיצוצים לאורך הצינור. נזילה שכזו או לחילופין פיצוץ עשויים ליצור בעיה בזרם המים בבית, רטיבות ועובש בקירות ועל גבי המרצפות, ולכן יש צורך בטיפול מהיר בתקלה.

*   איתור נזילות מים: לעיתים, ישנו מצב בו זרם המים בדירה או בבניין הוא נמוך, או שנוצרה רטיבות בקיר או ברצפה, אשר יכולה להעיד על נזילה. מקור הנזילה במקרים כאלו מוערך ומאותר על ידי אינסטלטור מומחה.

*   פתיחת סתימות: לבסוף, אנו קוראים לאינסטלטור על מנת לפתוח סתימות אשר עשויות להיווצר בשירותים, במקלחת, בכיור במטבח, ובכיורים נוספים ברחבי הבית.

מה הם הפרמטרים אשר הופכים אינסטלטור מומלץ למקצועי?

אינסטלטור מומלץ הוא אינסטלטור אמין ומקצועי, אשר יודע לתת מענה לתקלות בזמן קצר. חשוב מאוד שלאינסטלטור תהיה הכשרה מתאימה לטיפול במקרים שכאלו, וגם שיהיה זמין כל העת, 24 שעות ביממה, בשבתות ובחגים לתקלות דחופות אשר עשויות להתעורר. מאחורי אינסטלטור אמין ומקצועי עומדת שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, אשר ישמחו לתת המלצה על טיב השירות של בעל המקצוע. האינסטלטור יגיע למקום התקלה תוך זמן קצר, יבצע את עבודתו, ויתמחר אותה בצורה הוגנת ונכונה. אינסטלטור מקצועי לעולם לא ישחק עם האמון של לקוחותיו, וינצל את חוסר הידע וההבנה שלהם בנושא, מאחר והוא מבין כי כל לקוח מרוצה יכול להיות מקור הכנסה גם במקרים נוספים.

נשלח ב DIY

כתיבת תגובה