גילוי נזילת מים, גילוי מוקדם מונע נזקים

אתם חוזרים הביתה בערב אחרי יום ארוך של עבודה, וכל מה שמעניין אתכם ברגע זה הוא מקלחת ארוכה ומפנקת, לחטוף משהו קטן לאכול, ולהתרווח על הספה, תוך כדי בהייה בטלוויזיה. ואז, תוך כדי שאתם מזפזפים בין הערוצים, אתם שמים לב לכתם שחור על הקיר של הסלון אשר גובל עם המטבח, או לייתר דיוק עם הכיור במטבח. מהר מאוד אתם מבינים שיש לכם נזילה מאחד הצינורות, אבל אין לכם מושג בדיוק מאיפה זה מגיע. יתכן שהנזילה היא מהצינור שמוביל לכיור, יתכן שהיא דווקא מהצינור שמוביל מים למדיח הכלים, ויתכן שהיא בכלל באה ממקום אחר לגמרי. הפתרון הטוב ביותר הוא להתקשר באופן מידי לאינסטלטור זמין לצורך גילוי נזילת מים מהירה.

שלבים שונים בגילוי נזילת מים

גילוי נזילת מים חייבת להתרחש באופן מידי ומקצועי, שכן אם הנזילה חמורה או אם החלטתם להזניח אותה לעת עתה, יתכן ומהר מאוד תגלו כי חלקים גדולים מהקיר הפכו שחורים, או אפילו העלו עובש, ועובש כפי שאתם וודאי יודעים מסוכן לבריאות. ישנם מספר פעולות חשובות שעליכם לבצע לצורך איתור מקור הנזילה:

  • ראשית ברגע בו איתרתם נזילה עליכם להזמין אינסטלטור בירושלים באופן מידי, על מנת שיגיע וינסה לאתר את מקור הנזילה, ולפתור את התקלה.

  • שנית, עד להגעת האינסטלטור, מומלץ לבצע חיפוש מהיר, ולנסות לאתר מהיכן מגיעה הנזילה. אם אינכם מוצאים את מקור המים בסריקה מהירה, השאירו את העבודה לאינסטלטור מנוסה.

  • ברגע בו מגיע איש המקצועי לביתכם, באופן ראשוני הוא יורה לכם לסגור את זרם המים הראשי על מנת שלא לגרום להחמרה במצב, או לבזבוז של מים.

  • כעת, יסרוק המומחה את המקום בצורה קפדנית, יאתר את מוקד הנזילה, ויתקן אותו.

  • לבסוף, יורה לכם האינסטלטור לפתוח חזרה את ברז המים המרכזי, ויבדוק כי אכן התקלה תוקנה, וכי אין מקורות נוספים של נזילה.

פרמטרים אשר הופכים אינסטלטור בירושלים למקצועי

בבואכם להזמין אינסטלטור לתיקון נזילות או כל תקלה אחרת, חשוב לבדוק כי האינסטלטור אמין ומקצועי, הנה לכם כמה פרמטרים שיסייעו לכם בבדיקה:

  • זמינות: בראש ובראשונה חשובה הזמינות של בעל המקצועי, והנכונות שלו להגיע תוך זמן קצר אל מקום התקלה. במקרים כמו נזילות או פיצוץ של צינור, חשוב שיהיה בעל מקצוע זמין לתת מענה.

  • המלצות: הדרך הטובה ביותר לדעת האם בעל המקצוע שהזמנתם הוא מקצועי היא באמצעות המלצות. פנו לחברים, לקרובי משפחה או לרשת האינטרנט על מנת לקבל המלצות על בעל מקצועי אמין ואיכותי.

עם התגית: ,
נשלח ב DIY

כתיבת תגובה