זהירות!!! פתיחת סתימה באמצעות חומרים כימיקליים

הפעם אני רוצה לכתוב על תופעה מסוכנת שבה אני נתקל רבות לאחרונה, וזה השימוש בחומרים כימיקליים לפתיחת סתימה. פתיחת סתימה באמצעות חומרים כימיקליים הוא עסק זול מאוד- שניתן למצוא במדפי כל סופרמרקט, אולם העסק הזול עלול להסתבך לעסק מאוד יקר כמובא להלן.

פתיחת סתימה באמצעות חומרים כימיקליים

פתיחת סתימה באמצעות חומרים כימיקליים

הסכנות בפתיחת סתימה באמצעות חומרים כימיקליים

כידוע, יש באזורנו, ירושלים והסביבה, מבנים ישנים שתשתיותיהם ישנות, עייפות ואף פגומות ובלויות, שהמגע עם חומרים אלו למעשה פוגמים יותר בנצרת הקיימת (לדוג' סודה כאוסטיק ואחרים) שיכולים לגרום לפיצוץ בצנרת הברזל הישנה. עלות תיקון הפיצוץ או הנזק שיגרם מהשימוש בחומרים כימיקליים יקר לאין שיעור מעלות פתיחת הסתימה המקורית.

חשוב גם לדעת שחומרים כימיקאליים פוגעים באטימות האביזרים אשר מרכיבים את תוואי הצנרת הנסתרת מן העין ובכך יכולים הם ליצור נזילות וטפטופים בין קומות- וכך העסק הולך ומסתבך.

מה עושים?

בשלב הראשון אני ממליץ להתייעץ טלפונית עם אינסטלטור לגבי סוג הכימיקל שבו אתם מעוניינים להשתמש בבואכם לפתיחת סתימה באמצעות חומרים כימיקליים, באיזה אופן ולאיזו צנרת. כידוע, ישנם לא מעט אינסטלטורים שמעניקים שירות ייעוץ טלפוני ללא תשלום במקרים כגון אלה.

במקרים אלה, המשפט "סוף מעשה במחשבה תחילה" בא ליידי ביטוי היטב שכן התוצאה יכולה להיות אקוטית מאוד ובעייתית מאוד, אשר יכולה להתלוות לה הוצאה כספית גדולה הרבה יותר, שלא תכננתם מראש.

אשמח ליתן לכל קוראיי ייעוץ טלפוני חינם בכל שעות היממה לגבי הנושא הנ"ל כמו גם בנושאים אחרים הקשורים באינסטלציה.

ש.ת אינסטלציה

0534302304

נשלח ב DIY

כתיבת תגובה