בחירת שרברב בירושלים – עצות מועילות

סתימה בכיור? התפוצץ לו צינור? המים בשירותים לא יורדים? אתם עומדים חסרי אונים והמגב ביד כשריח מסריח מתפשט ברחבי הבית והדאגה הולכת וגדלה!

אז עד שיפתח  בעיר הקודש, קורס לשרשברבים מתחילים,  תעשו טובה ותזמינו כבר בעל מקצוע שיטפל בבעיה.

שרברבים, הם אנשי מקצוע שמטפלים בנזקי צנרת שונים של מים או ביוב.  אנחנו מסתמכים על מערכות המים והביוב אשר בביתנו שיספקו לנו את צורכינו, אינסטלטור,הוא זה שמתעסק בביוב שלנו.

הוא מתקן חיבורים בצנרת שלעיתים משתחררת או זזה, הוא משפר זרימה איטית בברזים כאשר הזרם נמוך,  הוא פותח חסימות בצינורות שנגרמים בגלל לכלוך ושומן, הוא סותם נזילות, מחליף צינורות שנגרמו מפיצוצים  ובבעיות שונות בספיגת ביוב.

בבחירת שרשרב בירושלים יש לזכור כמה כללים:

  • זה לא חשוב איך תקרא להם- אינסטלטורים או שרברבים, העיקר שתבחרו  ותתקשרו למשהו מהר.

  • בדקו היטב את אמינותו של השרברב הירושלמי שלכם לפני קבלת ההחלטה.

  • חשוב לעשות סקר מחירים את ייחד עם זאת, לעיתים מחיר נמוך יגרור עבודה לא מקצועית.

  • רצוי מאוד כדי לא לגרום לאי נעימויות,  יש לסכם עם השרשרב  זמן לביצוע העבודה  אך ייחד עם זאת להתאזר בסבלנות כיוון שעבודתו מאוד מלוכלכת ואת הניקיון יש לשמור לאחר כך.

  • בקשו המלצות ממכר או מבן משפחה על אינסטלטור  אך אם אין ברשותך המלצה כזו תוכל להיכנס לרשתות חברתיות  או בפורומים ולבקש.

  • לשרשרבים מוסמכים יש תעודה, אך יש רבים שעובדים ללא תעודת קבלן שיפוצים וכדי לעבוד כשרברב אין צורך בהסמכה.

  • לביטוח דירות,  יש פוליסות שמכסות נזקי  אינסטלציה ולהן יש מאגר שרברבים משלהם, לכן יש להתקשר לחברת הביטוח ולברר האם אתם מכוסים.

כלי העבודה של השרשרב

בסופו של דבר אחרי שבחרתם שרברב בירושלים  והוא אכן הגיע, עליו להיות מצוייד בעולם המודרני בציוד מתקדם אשר יקצר משמעותית את זמן התיקון,  כי האינסטלטור של היום צריך את הכלים הנכונים והטובים כדי לטפל נכון בכל בעיית צנרת בבית או בחוץ.

עבודתו של השרשרב היא לעיתים מסובכת ומאתגרת ולכן בכלי עבודתו  יש  מכשירים מתוחכמים יותר מאשר מפתח צינורות או פלייר . בין המכשירים הללו נמנים גלאים, ומאתרי סתימות, ספירלות חשמליות ועוד.

לסיום

חשוב לשמור על הצנרת המים והביוב בבית ולדאוג לשמור על צינורות פתוחים ולא חלודים אך  אם ישנה בעייה, בחירת  שרברב בירושלים היא החלטה חשובה לפתרון בעיית הביוב שלכם.

 

עם התגית: ,
נשלח ב DIY

כתיבת תגובה