פתיחת סתימה באסלה – עשה ואל תעשה.

פתיחת סתימה באסלה – מה לעשות שהמים עולים ומגיעים לכל מקום?

הצפה באסלת השירותים זו אינה שמחה גדולה אבל בהחלט ניתנת לפתרון מהיר ויעיל. אם ניסיתם בעצמכם לפתור את הבעיה אך לא הצלחתם הגיע הזמן להזמין איש מקצוע לביתכם שבעזרת הציוד המתקדם שלו יוכל לסדר לכם את התקלה ולהחזיר אתכם לשגרת החיים הנורמאלית. כאשר מבחינים כי המים אינם יורדים או שהמים מתחילים לעלות לכיוון דפנות האסלה ניתן לנסות לפתור את ההצפה בעזרת הפומפה המפורסמת אך לא לנסות להוריד את המים שוב ושוב או לדחוף מקלות לאסלה שכן רק אינסטלטור מקצועי כדי לטפל בבעיה בעזרת השיטות האלו. במידה והאסלה סתומה ותנסו להוריד את המים מספר פעמים יכול להיות שרק תחמירו את הבעיה ולכן עדיף לקרוא לאיש המקצוע. פתיחת סתימה באסלה עבור אינסטלטור שעובד במקצוע כל חייו זו משימה קלה ופשוטה ולכן לא כדאי להסתבך יתר על המידה ולנסות לפתור את הבעיה בעצמכם.

פתיחת סתימה באסלה – כל הסיבות שגורמות לסתימה

השלכת פסולת לאסלה זו הסיבה העיקרית שבגינה האסלה נסתמת אבל לא רק זו הסיבה ויש סיבות נוספות. כמובן שמגבונים לחים, טמפונים, תחבושות, פלסטרים, חפיסות קרטון וכל המוצרים הדומים לאלו אינם מיועדים לזריקה באסלה ובדיוק בשביל זה יש פח קטן בכל חדר שירותים. עם זאת, יש לשים לב גם לדברים אחרים כמו למנוע מילדים קטנים להשליך דברים גדולים לאסלה. ילדים יכולים לזרוק לאסלה כל דבר החל מנעליים, בגדים, שמפואים וכל מוצר שתוכו לחשוב עליו. מה כדאי לעשות? לדאוג שהאסלה תהיה תמיד סגורה שיש ילדים קטנים בבית וכך תמנעו את הבעיה מלכתחילה. עוד זבל שאנשים אוהבים לזרוק לאסלה זה החול של החתול שלהם שזו טעות נפוצה שגורמת לסתימה באסלה. אם אתם ירושלמים אז יש לנו להציע לכם אינסטלטור בירושלים שיכול להגיע אליכם בכל שעות היום. פתיחת סתימה באסלה תהיה עבורו משימה קלה אבל הפתרון הכי קל הוא פשוט למנוע את הבעיה מההתחלה.

היזהרו מלהכניס את הידיים לאסלה

אחת הדרכים המקובלות בתיקון האסלה היא להכניס את היד ולנסות לשחרר את הסתימה. זו טעות חמורה שכן באסלה יכולים להישאר חומרים כימיים שיכולים לפגוע קשות בעור, גם כאשר עובדים עם כפפות. העצה הכי טובה היא לא לנסות להיות אנשי מקצוע ולהשאיר את העבודה למי שיודעים לעשות אותה על הצד הטוב ביותר. אינסטלטור 24 שעות ביימה שיגיע לביתכם בכל שעה יוכל לפתור את הבעיה ולבצע פתיחת סתימה באסלה בדרך אחראית ומקצועית.

נשלח ב DIY

כתיבת תגובה