פתיחת סתימת ביוב – כל השיטות

סתימה של הביוב זו בהחלט סיטואציה לא נעימה אשר יכולה לגרום לנזקים לא מבוטלים. המים שמגיעים לכל מקום יכולים להרוס ציוד ביתי וריהוט ובמקרים מסוכנים יותר אף לבוא במגע עם מכשירים ושקעים חשמליים היכולים להוביל למקרים מעציבים. פתיחת סתימת ביוב יכולה להיפתר על ידי שתי שיטות עיקריות: ידנית בעזרת איש מקצוע או בעזרת הביובית ששואבת את הלכלוך ופותחת את הסתימה. אם אתם מירושלים אנחנו מציעים לכם אינסטלטור מירושלים שיגיע עד הבית או הבניין שלכם ויסדר לכם את התקלה. אל תדחו את הטיפול בסתימה שכן כל יום שעובר רק גורם לנזק חמור הרבה יותר.

פתיחת סתימת ביוב- הגורמים

סתימת ביוב יכולה להיגרם בגלל שלל סיבות כאשר אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא השכלה של מוצרים מסוימים לתוך האסלה. מוצרים כמו תחבושות היגייניות, טמפונים, קופסאות סיגריות, נייר קרטון וכו' גורמים לסתימה בביוב ולאחר מכן מצטברים כמויות גדולות של מים אשר אינן יכולות להגיע ליעדן. במקרים אחרים, סתימת ביוב יכולה להיגרם עקב שבירה או פיצוץ של הצנרת שיכולים להיגרם גם בעקבות השכלת מוצרים או בעקבות בלאי וחלודה. סיבה נוספת שיכולה לגרום לסתימה ואינה קשורה באדם היא צמיחה של שורשי עץ בתוך הצנרת אשר גורמים נזק רב. פתיחת סתימת ביוב שנגרמת עקב תקלה שאינה קשורה באדם היא מובנת ומתקבלת אך המחשבה ששנייה של חוסר תשומת לב של אנשים יכולה לגרום לנזק כה עצום היא מרגיזה מאוד. שימו לב כי אם אתם גרים בבית משותף טעות בכוונה או שלא בכוונה יכולה לגרום נזק גם לדירה שלכם, לכן האחריות היא כמובן אישית על כל דייר ודייר אך גם אחריות כלפי כולם.

אינסטלטור בירושלים 24 שעות ביממה

כולנו מכירים את הסיטואציה שבה הבית מתמלא במים בעקבות סתימה בצנרת וכמובן את תחושת התסכול המלווה את המצב. שאנחנו זקוקים לאיש מקצוע שיבוא לבצע פתיחת סתימת ביוב בבית או בבניין שלנו אנחנו לא רוצים להמתין, אנחנו רוצים שירות מקצועי עכשיו ומיד. אבל מה קורה שהסתימה מתרחשת באמצע הלילה ולא כולם עובדים? בדיוק בשביל זה יש אינסטלטור 24 שעות ביממה שיגיע אליכם בכל שעה וכל זמן כדי שהתקלה תטופל במהירות וביעילות. נגמרו הימים שאתם צריכים לחכות ליום שלמחרת כדי שאיש מקצוע יגיע לסדר לכם את התקלה, מהיום אתם יכולים להתקשר באותו הרגע ולקבל את הטיפול המקצועי עם השירות האדיב ביותר כדי לשים את הסתימה מאחוריכם.

נשלח ב DIY

כתיבת תגובה