צילום תרמי לאיתור נזילות ופיצוצים בצנרת

מהו צילום תרמי?

צילום תרמי הוא אחד הכילים המתקדמים והיעילים ביותר שיש לשוק להציע לנו היום בכל הקשור לאיתור פיצוצים ונזילות בצנרת.

במה תורם לנו הצילום?איתור נזילות באמצעות צילום תרמי

הצילום תורם בחיסכון אדיר בכסף, ובניצול משאבים בצורה חכמה, כמו כן חוסך בזמן.

יתרונותיו של הצילום הוא בכך שהוא ממקד את האינסטלטור בשורש הבעיה ללא השערות וספקות. הוא מגלה לנו את הנסתר מתחת לרצפתנו ובתוך קירותינו.

אין ספק כי הצילום התרמי הינו עסק לא זול, המחירים בשוק נעים בין 1000-2500 ₪. אולם, כבעל מקצוע וכמי שמעניק לאינסטלטורים רבים אחרים שירותי צילום תרמי ואיתור נזילות, אני יכול להבטיח לכם שבסופו של דבר הצילום התרמי הוא הזול ביותר. היתרון של צילום תרמי על פני השיטות המסורתיות הוא שהשיטות הישנות מבוססות על השערות ודוגמאות מפיצוצים שונים ובמוקדים שונים, תוך בזבוז זמן יקר וכסף רב. ביכולתו של הצילום התרמי לראות להבין ולחקור את כל המתרחש מתחת לאריחי הרצפה. הצילום התרמי בעצם מהווה 90% מפתרון הבעיה שכן איתור הנזילה מביאה באופן ישיר לפתרון יעיל.

שימו לב!! ישנם צילומים זולים יותר ונעים בין 400-600 ₪, אולם חשוב להבין כי המחיר אינו פונקציה בגילוי הבעיה, אלא המכשור המתקדם והטוב ביותר, וחשוב מכך האדם אשר מפעיל אותו היודע לקרוא את הפלט הנגלה לעיניו.

מתי רצוי לערוך צילום תרמי?

רצוי לערוך צילום תרמי עוד בתחילת הדרך לגילוי הפיצוץ או הנזילה, מכיוון שזהו הכלי שבעזרתו תחסכו המון כסף בדרך לפתרון הבעיה. קחו בחשבון כי לא בכל נזילה או פיצוץ יש צורך בצילום תרמי.

רוב הפיצוצים הבעייתיים לאיתור הם בין קומות, ולרוב מתחת לאמבטיות, הם תמיד גורמים לאי נעימויות בין השכנים. זכרו שהסממן העיקרי לפיצוץ בין קומות מתחת לאריחי הרצפה הוא טפטוף מתמיד וללא הפסקה לתקרת השכן. זהו שלב להרים טלפון לבעל מקצוע, להתייעץ ולהזמין צילום תרמי.

טיפ חשוב!! נזילות אשר מטפטפות לסירוגין מקורן לרוב ברובה אשר התפורר בחדר האמבטיה וגורם לנזילה אצל השכן מתחת.

איך ובמי בוחרים לצילום תרמי מדויק ואיכותי?

חברים יקרים, בעניין זה נטיית לבי היא כזאת שכל אדם אשר מפרסם את שירותיו בצילום תרמי אכן מצויד במיטב הציוד, הידע וההבנה במכשיר זה, אולם כמובן כמו בכל ענף ישנם חאפרים. על כן אני ממליץ על אותם צלמים שמתחייבים למצלמות המתקדמות ביותר, כאלה שמציעים לכם סרטון ותמונות בגמר העבודה, כאלה שמעידים על מכשירם שהינו קביל בבי המשפט, וכאלה שמחזיקים במכשיר שבית היוצר שלו הינו מותג עולמי, וגם כאלה שילוו אתכם ויהיו מוכנים להעיד בבית משפט על חוות הדעת אגב הצילום שהעניקו לכם.

בהצלחה לכולכם, ולהתראות במאמר הבא.

נשלח ב DIY

כתיבת תגובה