צילום תרמי לאיתור נזילות – לחסוך זמן, לחסוך כסף

תקלות בצנרת או בביוב הן מסוג התקלות שאנחנו מאוד לא נהנים להיתקל בהן, מדובר בתקלות שמשבשות לנו את אורח החיים, תקלות שגורמות לנו להפסיד זמן יקר ולרוב מדובר בתקלות שמאלצות אותנו להוציא סכומים לא מבוטלים. צילום תרמי לאיתור נזילות זו הדרך החדשנית והמתקדמת ביותר כיום להבין תוך זמן קצר מאיפה הנזילה מה שיוביל לפתרון מהיר ויעיל של התקלה. המצלמה נכנסת לתוך המערכת, מזהה את הסדק או החור ולאחר מכן קל מאוד לתקן את החלק השבור או הבלוי ללא צורך בפירוק כל המערכת. בעזרת השיטה החדשנית ניתן לחסוך זמן יקר וכמובן לחסוך בעלויות המטורפות. איש מקצוע שמגיע לביתכם ופותר את הבעיה תוך שעה לא יוכל לגבות מכם את אותו הסכום במידה והתיקון נערך ארבע או חמש שעות ובעזרת המצלמה התרמית הוא יוכל לאבחן את התקלה בזמן מועט הרבה יותר מאשר בשיטות הישנות. צילום תרמי לאיתור נזילות זה ההבדל בין תקלה בצנרת או בביוב שהורסת לכם את היום ומשבשת לכם את החיים לבין תקלה שאולי קצת תרגיז או תעצבן אתכם אבל תיפתר בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר.

איתור נזילות עם צילום תרמי – איך זה עובד

המצלמה התרמית נכנסת לתוך המערכת, לתוך הביוב ולתוך הצנרת ובעזרת טכנולוגיה מתקדמת מצליחה לזהות את מקור התקלה. המצלמה היא למעשה מעין רובוט חדשני שמאתר את הכשל המקומי ומאפשר לאיש המקצוע לתקן רק את החלק השבור או הסדוק מבלי לפרק את כל המערכת. אחרי שימוש במשאבת לחץ שגורמת למים החדשים לשטוף לחלוטין את המים העכורים או את השורשים שנכנסו במערכת מחדירים בלון מיוחד שמתנפח בתוך המערכת ויוצר למעשה צינור פנימי חדש שמתחבר בהתאמה מושלמת למערכת הישנה. בעזרת לחץ מתאים הצינור החדש מחליף את הצינור הישן ומתחבר בצורה מושלמת לכל יתר חלקי המערכת וגורם לה לעבוד בצורה תקינה יותר ולאורך זמן ממושך יותר. איתור נזילות עם צילום תרמי זו דרך מושלמת לאבחן תקלות וכמו שהקדמה הגיעה לעולם הרפואה, הנדל"ן ומוצרי החשמל גם עולם האינסטלציה יכול להתגאות בדרך חדישה לאיתור תקלות.

האם התקלות תלויות בנו?

את התקלות הנגרמות ניתן לחלק לשניים: תקלות שתלויות בנו ותקלות שאינן קשורות במעשה אדם. התקלות שאינן קשורות בנו הן שורשים שחודרים למערכת, מים מלוכלכים או מי גשם שחודרים למערכת ומערכות ישנות שמתבלות עם הזמן. תקלות שכן תלויות בנו הן תקלות שנגרמות מאי השקעה במערכת או חוסר בבדיקות תקופתיות, השלכת פסולת לאסלה שיוצרת סתימה וטיפול לקוי בצנרת או במערכת הביוב והמים. לא משנה אם התקלה נגמרה באשמתנו או שלא בעזרת איתור נזילות עם צילום תרמי תוכלו לשים את התקלה מאחוריכם ולהמשיך בשגרת החיים הרגילה שלכם. העולם מתקדם, השיטות משתכללות וכל התחום משתפר ומשתדרג, בתקלה הבאה תוכלו גם אתם להיות חלק מהקדמה הזו.

עם התגית:
נשלח ב DIY