שאיבת בורות ביוב

כיצד מבצעים שאיבת בורות ביוב?

שאיבת בורות ביוב הינה שאיבה של בורות המשמשים למעבר או מאגר של מי ביוב, מי שופכין וכדומה, ולרוב נמצאים בשטחים ציבוריים או בבנייני מגורים משותפים ומשמשים את כל בעלי הנכסים במקום. כאשר בורות ביוב משותפים בין כל כך הרבה אנשים, במיוחד בבניינים בעלי דיירים רבים או באזורים של מסעדות, ישנו סיכוי גבוה מאוד לכך שבתוך זמן קצר הבור יתמלא בפסולת, שומן ולכלוך רב אשר יגרמו לסתימה של הצינורות היוצאים ממנו ויגרמו להצפה של מי הביוב הסרוחים אל פני הרחוב.

לכן, בכדי למנוע מצבים כאלו יש לבצע באופן קבוע שאיבת בורות ביוב על ידי חברה מקצועית המתמחה בתחום וכך תוכלו להיות בטוחים כי לא יקרה מצב בו לפתע פתאום הביוב יעלה על גדותיו ויגרום לעגמת נפש רבה, חוסר נוחות וסיכון תברואתי חמור.

עבודה עם ביובית מקצועית

אם אתם מזמינים אינסטלטור בירושלים בכדי לבצע שאיבת בורות ביוב חשוב לוודאי כי מדובר באינסטלטור אשר מעניק שירותי ביובית בירושלים, זו הדרך היחידה לשאוב את בור הביוב בצורה טובה. ביובית היא משאית הכוללת צינורות בעלי עצמת שאיבה גדולה מאוד, וכך בעזרתה ניתן לשאוב את כל הפסולת והלכלוך מתוך הבור אל מיכל גדול הנמצא ממש על המשאית, ולרוקן את הפסולת במקום המורשה לכך.

ללא ביובית לא ניתן לבצע שאיבת בורות ביוב בצורה טובה, ולא ניתן להיות בטוחים כי כל הפסולת נשאבה לחלוטין ולא יקרה מצב בו בקרוב מי הביוב יצופו מעלה.

אפשרות לעבוד במקומות מוגבלים מבחינת גישה

אם אתם זקוקים לעבודה של שאיבת בורות ביוב במקומות בעלי גישה מוגבלת יחסית כמו חניונים מקורים או מקומות אליהם משאית לא יכולה להגיע, חשוב מאוד לבחור בחברה אשר יש לה ציוד מיוחד המאפשר לבצע שאיבת בורות ביוב גם במקומות כאלו. בנוסף, חשוב לוודא כי הצוות של החברה מנוסה בעבודות שאיבה גם במקומות בעלי גישה בעייתית, כך שתוכלו להיות בטוחים בכך שהם יוכלו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובתוך זמן קצר מבלי לגרום לאי נוחות לסובבים.

נשלח ב DIY