עבודת האינסטלטור – לא רק שחרור סתימות!

כאשר אתם חושבים על אינסטלטור, אתם ודאי חושבים על שחרור סתימות. אך האם עצרתם לרגע לחשוב מה עוד הוא עושה? על העבודה האמתית של האינסטלטור תוכלו לקרוא במאמר זה.

תחומי אחריות

תחום האחריות של האינסטלטור הוא רחב ממה שחשבתם. למעשה, אינסטלטור מקצועי צריך לדעת לתקן כל תקלה שמתעוררת במערכת המים והביוב בבית החל בכיור, דרך השירותים ועד לצנרת, היוצאת אל מחוץ לבית. בכל תקלה, הקשורה למערכת המים הביתית שלכם, תוכלו לקרוא לאינסטלטור שיבוא ויבדוק כיצד ניתן לתקן אותה.

תקלות נפוצות

ישנן תקלות אינסטלציה נפוצות יותר מאחרות, אותן אמור כל אינסטלטור מנוסה להכיר ולדעת בדיוק כיצד לתקן וסביר גם להניח, שגם אתם נתקלתם בהן: סתימות, פיצוצים בצנרת, חדירת שורשים לצנרת, רטיבות בקירות, נזילות ועוד.

חשיבותה של זמינות

כאשר אנו מדברים על עבודות אינסטלציה כגון שחרור סתימות או שאר התקלות המוזכרות לעיל, זמינותו של האינסטלטור הינה חשובה במיוחד. הסיבה העיקרית לכך היא הנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהזנחה של בעיה במערכת המים. סיבה נוספת היא אי הנוחות שנגרמת בגלל תקלות אלו. לדוגמה, כאשר יש סתימה בשירותים, הם יוצאים מכלל שימוש ובני הבית נמצאים במצב לא נעים בלשון המעטה…

מסביב לשעון

לא משנה באיזו שעה ובאיזה יום נתקלתם בבעיה. הזמינות של אינסטלטור 24 שעות ביממה ומרביתם גם עובדים בכל ימות השבוע מתוך הבנה של הצורך הגדול במציאת פתרון מהיר ומקצועי לבעיות האינסטלציה השונות. לכן, לא משנה מתי נתקלתם בסתימה, שחרור סתימות הוא דבר, שחשוב לטפל בו באופן מידי ולא לדחות אפילו לבוקר.

זמן קריאה

אחת השאלות, שאנשים רבים שואלים את עצמם היא: מתי כדאי לקרוא לאינסטלטור? התשובה לשאלה זו היא: ברגע שאתם שמים לב לכך שיש תקלה! ככל שתחכו יותר זמן, כך התקלה עלולה להסתבך ולגרום לנזק מצטבר או נזק עקיף גדול יותר. על מנת שתוכלו להימנע מבזבוז מיותר של זמן וכסף, הקדימו תרופה למכה והזמינו אינסטלטור.

תיאור מקרה

כאשר אתם פונים להזמנת אינסטלטור, חשוב שתתארו לו את הבעיה באופן המדויק ביותר שאתם יכולים. כך תוכלו לוודא, שהוא אכן יודע כיצד לפתור את הבעיה וגם שהוא מגיע עם הציוד הדרוש. כאשר האינסטלטור יודע מה הבעיה, הוא יכול להיערך לכך מראש ולמנוע מצבים, שהם הוא נדרש ללכת ולחזור שנית כאשר הוא מצויד בהתאם לצורך שלכם וכך לחסוך לכם ולעצמו זמן.

 

נשלח ב DIY