שטיפת קווי ביוב בירושלים והסביבה

מתעניינים לגבי שטיפת קווי ביוב בירושלים? הגעתם אל המאמר הנכון! פה תוכלו ללמוד על השירות, להבין מתי הוא נחוץ ומי בכלל מבצע אותו.

קצת על מערכת הביוב

מערכת הביוב היא המערכת האחראית על ניקוז המים והיא יכולה להיות ביתית או עירונית. כאשר מדובר על מערכת ביוב ביתית, מדובר על מערכת קטנה יחסית, המתמודדת עם בעיות ביתיות כמו סתימות, נזילות וכדומה כתוצאה משימוש ביתי במערכת. לעומת זאת, מערכת ביוב עירונית סובלת מבעיות, שהן תוצאה של שימוש ציבורי ולא פחות חשוב מכך – המצאות בחוץ.

בעיות של חוץ

כאשר מדברים על מערכת ביוב עירונית, חשוב לעסוק בבעיות הייחודיות של מערכת זו. לדוגמה, בניגוד למערכת הביוב הביתית, בה הפסולת היא של אנשים מעטים, במערכת העירונית מדובר על פסולת של ציבור שלם, שמשליך פסולת לתוך מערכת הביוב דרך פתחי הניקוז ובדרך כלל, גם מדובר על פסולת גדולה כמו עטיפות של מזון, שאריות של מזון, שקיות ועוד. כמו כן, היות שפתחי הניקוז הם פתוחים לרווחה, הם חשופים גם לנשירת עלים, שקורית בעיקר בסתיו – בדיוק לפני החורף, בו זקוקים למערכת יותר מתמיד.

הפתרון

אם אתם צריכים לטפל במערכת הביוב העירונית, תזדקקו לשירות של שטיפת קווי ביוב וכך תוכלו למנוע סתימות בביוב העירוני ולהתכונן היטב לחורף. חשוב לציין, ששטיפת קווי ביוב איננה פעולה שכל אחד יכול לעשות ויש להצטייד בציוד המתאים וגם לדעת כיצד לעשות זאת.

כיצד זה נעשה?

פעולת השטיפה של קווי ביוב נעשית באמצעות צינור כמו של כבאים, המחובר למערכת המים. הזרנוק מזרים מים בזרם חזק מאוד וכך נפתחות הסתימות הקיימות והפסולת שהצטברה, נשטפת בקלות בזכות הזרם החזק כל כך. כך מתפנה הדרך לאורך הביוב ומאפשרת למי הגשמים להתנקז כראוי ולמנוע הצפות.

לביוב הביתי

לא רק מערכת ביוב עירונית זקוקה לטיפול מדי פעם, אלא גם המערכת הביתית! גם מערכת הביוב הביתית עלולה להיסתם ואז כל מערכת המים סובלת מזה. ככל שהסתימה נמצאת עמוק יותר בביוב, כך יותר קשה להגיע אליה ולטפל בה ולכן נדרשת התערבות של איש מקצוע.

מי מבצע?

בין אם מדובר במערכת הביוב הביתית או העירונית, התשובה לשאלה מי מבצע שטיפת קווי ביוב היא אנשי מקצוע בלבד ובמידה ואתם זקוקים לטיפת קווי הביוב של העיר ירושלים, תצטרכו לחפש אינסטלטור בירושלים, המתמחה בביצוע פעולה זו ושבידיו הציוד הדרוש לשם כך.

 

נשלח ב DIY