כל מה שרציתם לדעת על תיקון רטיבות בתקרה ולא היה לכם את מי לשאול

סימני רטיבות בתקרה אלו הסימנים הראשונים שנתקלים בהם כאשר ישנה רטיבות בקירות הבית, לרוב, בגלל שהרטיבות מגיעה מהגג. יחד עם זאת, חשוב לציין כי אם אתם רואים סימני רטיבות במקום כל שהוא בגג, אין זה אומר שמאותו מקום מגיעה הרטיבות. יכול להיות שהמקור הוא בכלל במקום אחר ופשוט הספיגה של המים חלחלה יותר באותו מקום.

לכן, ברגע שאתם מזהים סימנים של רטיבות בקירות זה הזמן להזעיק אינסטלטור 24 שעות בירושלים אשר יבחן את הבעיה בעזרת מצלמה תרמית ויציע לכם את הדרך הנכונה והטובה ביותר לפתרון של אותה בעיה.

מהי מצלמה תרמית ולמה חשוב לעבוד איתה?

כפי שכתבנו, אם זיהיתם סימנים של רטיבות במקום מסוים, אין זה אומר כי המקור של הרטיבות הוא באותו מקום. מצלמה תרמית הינה למעשה מצלמה אשר מזהה את הבדלי הטמפרטורות בתוך התקרה ובקירות וכך יכולה לומר לכם היכן הוא המקור של הנזילה.

בעבר, היו מתחילים לשבור את התקרה ועוקבים אחר הרטיבות עד שמגיעים למקור הבעיה, מה שגרם לנזק רב לכל בית בו היה צורך לבצע תיקון רטיבות בתקרה. מצלמה תרמית חוסכת מכם את הצורך לשבור את התקרה בכדי למצוא את המקור של הרטיבות, אלא ממקדת אתכם לנקודה מסוימת בה תצטרכו לשבור את התקרה כך שהתיקון יהיה ממוקד ולא ישאיר נזק רב לתקרה שיהיה עליכם לתקן.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים אינסטלטור לתיקון רטיבות בתקרה?

לפני שאתם בוחרים אינסטלטור לתיקון של רטיבות בתקרה חשוב לבדוק כמה דברים אודותיו:

  1. בדקו את הניסיון שלו – חשוב לבחור אינסטלטור בעל ניסיון רב ככל האפשר. ככל שלאינסטלטור יהיה ניסיון רב יותר כך הוא יוכל לבצע את העבודה באופן הרבה יותר נכון וטוב, עם מינימום נזק לקירות או לתקרה בבית שלכם.

  2. בדקו את המוניטין שלו – פנו אל חברים או בני משפחה שאתם מכירים ובקשו מהם המלצות וחוות דעת על אינסטלטור שהם מכירים ויכולים להעיד על איכות העבודה אותה הוא מבצע. חשוב מאוד לקבל את ההמלצות הללו. הן יסייעו לכם לדעת מול מה אתם מתמודדים ולסמוך באמת על האינסטלטור שאתם מזמינים.

  3. בדקו את כלי העבודה שלו – וודאו כי אתם מזמינים אינסטלטור אשר עובד עם מצלמה תרמית וכלים מקצועיים דומים אשר יאפשרו לו לזהות את המקור של הבעיה ולטפל בה כראוי, ולא אינסטלטור אשר עובד בשיטות ישנות שיגרמו לכם לנזק רב בבית.

  4. בדקו את המחירים שלו – חשוב לא לבחור באינסטלטור המציע מחיר זול מידי, שכן לעיתים מחיר זול יכול להעיד על חוסר מקצועיות, אך מהצד השני אין צורך לשלם סכומים מופרזים ולכן חשוב לקבל כמה הצעות מחיר מאינסטלטורים מקצועיים ולבצע השוואה ביניהם.

נשלח ב DIY